Трекові світлодіодні світильники – бездоганний варіант для освітлення торгових приміщень, бутиків, магазинів, підсвічування вітрин. Від правильного освітлення залежить вигляд товару в очах покупця. Саме тому багато власників бутиків переходять на трекові системи, які створюють акцентне освітлення на товар, підкреслюючи його достоїнства. Торгові зали висвітлюються цілий день, тому важливим чинником є його економічність. Світильник споживає в 10 разів менше електроенергії, а строк його служби більше трьох років.
- Колір: білий, чорний
- Напруга: 220-240 V/ 50 - 60 Hz
- Потужність: max. 50 W
- Цоколь: GU 10
- Ступінь захисту: IP 20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194 ₴



