Кабель силовий мідний ВВГнгд 5х25
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 705383
1 423,54 ₴/м
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель силовий мідний ВВГнгд 5х25
Опис:
Кабель силовий мідний ВВГнгд 5х25 з оболонкою та ізоляцією з полівінілхлориду ПВХ, негорючий, зі зниженим газодимовиділенням.
Розшифрування ВВГ: В – вініл В – вініл Г – голий.
Виконання оболонки, розшифровка: нгд – не підтримує горіння, при цьому низьке димо- та газовиділення.
–
Призначення:
Призначений для прокладання в сухих і вологих виробничих приміщеннях, на естакадах, в блоках, а також для прокладання на відкритому повітрі, в умовах, де потрібно нерозповсюдження горіння кабелів при прокладанні в пучках, знижене димоутворення та малонебезпечна токсичність газів .
Технічні характеристики:
- Тип: ВВГ
- Матеріал жил: Мідь
- Кількість жил: 5
- Перетин жил: 25 мм²
- Тип жили: Монолітний
- Форма: Круглий
- Зовнішній діаметр (±1%): 28 мм
Експлуатаційні характеристики:
- Температура експлуатації кабелю: від -50 °С до +50 °С
- Відносна вологість повітря: до 98% при +35 °С
- Довго допустима температура нагріву жил кабелів при експлуатації: +70 °С
- Мінімальний радіус вигину при прокладці для одножильних кабелів: 10 зовнішніх діаметрів кабелю
- Мінімальний радіус вигину при прокладці для багатожильних кабелів: 7,5 зовнішніх діаметрів кабелю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 1.577 кг/м |
| Термін служби | 30 років |
| Тип дроту | Силовий |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Кількість жил | 5 |
| Материал оболочки | Полівінілхлоридний пластикат |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 25 кв.мм |
| Тип зовнішньої оболонки | Знижена горючість зі зниженим димогазовиделеніем |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 7.5 мм |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Мінімальна робоча частота | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга | 660 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 423,54 ₴/м


