Кабель силовий алюмінієвий АВВГ 4х2,5
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 705202
18,01 ₴/м
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель силовий алюмінієвий АВВГ 4х2,5
Опис:
Кабель силовий алюмінієвий АВВГ 4х2,5 з оболонкою та ізоляцією з полівінілхлориду ПВХ.
Розшифровка АВВГ: А – алюміній В – вініл В – вініл Г – голий.
Призначення:
Призначений для прокладання у сухих та вологих виробничих приміщеннях, на естакадах, у блоках, а також для прокладання на відкритому повітрі. Технічні характеристики:
• Тип: АВВГ
• Матеріал жив: Алюміній
• Кількість жил: 4
• Перетин жил: 2,5 мм²
• Форма: Круглий
Експлуатаційні характеристики:
• Температура експлуатації кабелю: від -50 °С до +50 °С
• Мінімальний радіус вигину під час прокладки для одножильних кабелів: 10 зовнішніх діаметрів кабелю
• Мінімальний радіус вигину під час прокладки для багатожильних кабелів: 7,5 зовнішніх діаметрів кабелю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Упаковка | Бухта |
| Маса | 0.13 кг/м |
| Термін служби | 30 років |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 4 |
| Перетин жили | 2.5 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Материал оболочки | Полівінілхлоридний пластикат |
| Зовнішній діаметр | 13 мм |
| Матеріал струмопровідної жили | Алюміній |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 7.5 мм |
| Електричні характеристики | |
| Мінімальна робоча частота | 50 Гц |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга | 660 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,01 ₴/м


