Автоматичний вимикач захисту двигуна Eaton Z-MS-16/3 3P 16A Eaton Moeller
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 248412
2 655 ₴
Показати оптові ціниТриполюсний автоматичний вимикач захисту двигуна Z-MS серії Xpole призначений для захисту трифазних двигунів від струмів короткого замикання та перевантаження. Він має відключаючу здатність 10 кА і регульований тепловий розчіплювач. Завдяки модульній конструкції він може бути встановлений у звичайний модульний щит разом з іншим модульним обладнанням, має компактніші розміри в порівнянні з серією PKZM серії Xstart, а також він сумісний з додатковим обладнанням Xpole. Даний вид автоматів зручно використовувати в невеликих машинах, де розміри обладнання та ціна мають значення.
Діапазон регуліровки 10-16
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Вага | 0.15 кг |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 52.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 3 шт. |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 2 655 ₴


