
Корпус металевий навісний ЩОРн- 3/48 IP31 STANDART 3-фазний лічильник та 48 модулів
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 107389
2 215 ₴
Показати оптові ціниКорпус металевий ЩОРН зазвичай використовується для захисту електроустаткування від зовнішніх впливів та забезпечення безпеки роботи системи. "ЩОРН" розшифровується як "Щити одностороннього розташування спрямованої дії".
Корпус ЩОРН може бути виготовлений з різних матеріалів, включаючи метал, склопластик, пластмасу та інші, але металеві корпуси є найбільш поширеними через свою міцність і надійність.
ЩОРН часто використовується для розміщення різних елементів систем електроенергетики, таких як вимикачі, контактори, запобіжники, реле та інші пристрої. Для введення електроенергії та обліку та розподілу, а також захисту мереж напругою 220/400В від струмів перевантаження та короткого замикання. Корпуси ЩОРН можуть бути виготовлені різних розмірів та конфігурацій залежно від вимог системи, яку вони захищають.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням опор | 710 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 0.7 мм |
| Товщина задньої двері шафи | 0.7 мм |
| Товщина передньої двері шафи | 0.7 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 2 215 ₴


