Шафа ударостійка з АБС-пластику, навісного виконання з непрозорими дверцятами та монтажною панеллю. Шафа ударостійка з АБС-пластику призначена для монтажу силового, захисного та розподільного електрообладнання, пристроїв автоматики та керування, обладнання кабельних мереж, обладнання мереж передавання даних тощо.
Характеристики
IP-65
Розмір 600х400х200
Температура -40 до +80
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням опор | 600 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Білий |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
| Конструктивні особливості | |
| Передні двері | З замком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 501 ₴


