Світильники застосовуються для освітлення адміністративно - офісних приміщень, громадських приміщень, медичних приміщень, торгових залів, холів, коридорів і т. д.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри | 225 мм * 40 мм |
| Світловий потік | 1300 lm |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281 ₴


