![]() |
![]() |
Світлодіодна стрічка "AMAZON" IP20 торгової марки HOROZ
Технічні характеристики
| Напруга | 12 V DC |
| Вхідний струм | 6A/5м |
| Тип діода | 50x50 SMD |
| Кількість діодів | 1м/60LED |
| Світловий потік | 4320 lm/5м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Ресурс | 30 000 год |
| Кількість в рулоні | 5 м |
Для підключення світлодіодної стрічки необхідні драйвера
Драйвер 10W "Vega-10" Horoz electric, Драйвер 36W "Vega-36" Horoz electric, Драйвер 60W "Vega-60" Horoz electric,
Драйвер 100W "Vega-100" Horoz electric, Драйвер 150W "Vega-150" Horoz electric, Драйвер 200W "Vega-200" Horoz electric,
Драйвер 250W "Vega-250" Horoz electric, Драйвер 360W "Vega-360" Horoz electric
Лінія відрізу кожні 5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Ціна вказана за 1м. |
| Кількість в упаковці | рулон - 5 метрів |
| Потужність | 14.4 W (1 м ) |
| Робоча напруга | 12 V |
| Розміри | 10 мм* 3 мм |
| Світловий потік | 864 Lm (1 м) |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED (50*50) |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | 6400К,3000К,синя, зелена, червона, жовта |
| Колір світіння | зелена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴/м




