Кабель силовий мідний ВВГнг 3х240+120 1кВ 3кл.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
6 956,25 ₴/м
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель силовий мідний ВВГнг 3х240+120 1кВ 3кл.
Опис:
Кабель силовий мідний ВВГнг 3х240+120 1кВ 3кл. з оболонкою та ізоляцією з полівінілхлориду ПВХ, негорючий, зі зниженим газовиділенням.
Розшифровка ВВГ: В – вініл В – вініл Г – голий.
Виконання оболонки, розшифровка: НГ – не підтримує горіння, при цьому низьке газовиділення.
Призначення:
Призначений для прокладання в сухих та вологих виробничих приміщеннях, на естакадах, у блоках, а також для прокладання на відкритому повітрі, в умовах, де потрібне нерозповсюдження горіння кабелів під час прокладання в пучках. Технічні характеристики:
• Тип: ВВГ
• Матеріал жив: Мідь
• Кількість жил: 4
• Перетин жил: 240; 120 мм²
• Форма: Круглий
Експлуатаційні характеристики:
• Температура експлуатації кабелю: від -50 °С до +50 °С
• Мінімальний радіус вигину під час прокладки для одножильних кабелів: 10 зовнішніх діаметрів кабелю
• Мінімальний радіус вигину під час прокладки для багатожильних кабелів: 7,5 зовнішніх діаметрів кабелю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 8.8 кг/м |
| Термін служби | 30 років |
| Тип дроту | Силовий |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Зовнішній діаметр | 52.1 мм |
| Кількість жил | 4 |
| Материал оболочки | Полівінілхлоридний пластикат |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 240 кв.мм |
| Тип зовнішньої оболонки | Знижена горючість |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 7.5 мм |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Мінімальна робоча частота | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга | 1000 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 956,25 ₴/м


