Електронний стабілізатор напруги SLR-5000 настінно-підлоговий призначений для підтримки стабільної напруги у побутових електромережах (з номінальною напругою 220В).
У стабілізаторах всі керуючі та контрольні ланцюги гальванічно вирішені з мережею, що підвищує безпеку експлуатації пристрою.
Характеристики стабілізатора
- Кількість фаз 1
- Вихідна потужність, ВА 5000
- Номінальна вхідна напруга,(АС) 140-260
- Номінальна вхідна частота, Гц 50/60
- Вихідна напруга, В(АС) 220±6%
- Затримка увімкнення навантаження 3~8 сек.
- Час регулювання ≤ 0,5 сек. (при зміні напруги на 10%)
- Захист від короткого замикання +
- Захист від перегріву +
- ККД ≥ 97
- Введення - клемна колодка Вихід-клемна колодка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 97 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Мінімальний час стабілізації | 0.5 мс |
| Повна потужність | 5 кВА |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴




