Вимикач прохідний Enzo від торгової марки ElectroHouse використовується для керування основним джерелом світла у вашій кімнаті. За допомогою однієї великої кнопки легко здійснити перемикання між режимами "включено" і "вимкнений".
Установка відбувається методом вбудовування в стіну: спеціально під його основний механзм пробивається отвір, в який він потім заводиться і підключається до електропроводів в електромережі. Виготовляється з високоякісного пластику, що володіє міцними, термостійкими та зносостійкими властивостями. Електроконтакти повністю захищені від стороннього впливу і не схильні до окислювальних і корозійних процесів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Тип диммера | Клавішний |
| Напруга живлення | 180-260 V |
| Серія | Enzo |
| Колір | Графіт |
| Частота струму (Гц) | 50/60 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 41 мм |
- Ціна: 107 ₴


