Рамка п'ятимісна Розкішно-золотий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EH-2204-LG
190 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рамка 5-місна серії ENZO від фірми ElectroHouse вважається чудовим аксесуаром і потрібною складовою для рзної електрофурнітури (розетки, вимикачі, димери тощо). Робиться з міцної, зносостійкої та теплостійкої пластмаси, яка витримує величезні температури і тому має протипожежні характеристики. Відповідає умовам міжнародних стандартів і відповідно до них має клас захисту IP22, який оберігає від дій пилу і води. Згодом при тривалій експлуатації не блідне і не стирається.
Установка ведеться способом накладки на фурнітуру, а потім кріпиться разом з нею до стіни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість гнізд | 5 |
| Серія | Enzo |
| Тип | Рамка |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


