Розетка USB (2 порти) 2 A Світле дерево
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EH-5320-WW
371 ₴
Показати оптові ціниРозетка USB (2 порти) Enzo є якісним електротехнічним пристроєм, який застосовується для підключення до електрики певних електропристроїв через USB-вихід. Може використовуватись заряджання рзних електроприладів. Використовувати можливо у житлових та офісних приміщеннях. Виконана з високоякісних та зносостійких матеріалів. Лицьова сторона та механзм зроблені з вогнетривкого пластику, металевий супорт та контакти надійно захищені від корозії завдяки покриттю.
Встановлюється вбудованим методом у підрозетник, який заздалегідь встановлений у стіну. Серія Enzo відрзняється високою якістю та чудовим дизайном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 84 мм |
| Кількість портів | 2 шт. |
| Тип | USB розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | USB |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист (IP) | 22 |
| Номінальний струм | 2 А |
| Серія | Enzo |
| Метод встановлення | Вбудований |
| Колір | Світле дерево |
- Ціна: 371 ₴


