VG 12-5
Герметизовані свинцево-кислотні акумулятори серії VG, що не обслуговуються, виготовлені за технологією PLT (застосування пластин з чистого свинцю) з використанням гелеподібного електроліту. Технологія PLT дозволяє збільшити термін служби батарей у буферному режимі або за циклічного застосування забезпечити 1000 циклів розряд/заряд (при 50% D.O.D). Можливий монтаж у горизонтальному та вертикальному положенні. Установка на кришку, клемами донизу, не допускається. Акумулятори дозволені на перевезення будь-яким видом транспорту, включаючи авіаційний.
Області застосування
• системы связи и телекоммуникаций
• источники бесперебойного питания (UPS)
• системы альтернативной электроэнергетики (солнечные панели, ветрогенераторы)
• пожарно-охранные системы
• электротехника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ventura |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 1000 циклів заряду |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип тягового акумулятора | Намазний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.55 кг |
| Висота | 107 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 771 ₴


