
ЩМП-60.60.20 IP31 PRO Корпус металевий з монтажною панеллю 600х600х200
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 111632
4 681 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щити ЩМП використовуються для збирання різноманітних електрощитів: силових, керування, автоматики. Дозволяють проводити монтаж апаратури як модульного, так і звичайного виконання.
Зварний металевий корпус із знімною монтажною панеллю. Дверцята корпусу замикаються на замок. Ключ замку має єдиний секрет.
Характеристики
- Артикул -12006620Р
- Товщина монтажної панелі -2
- Тип монтажу-навісний
- Серія-ЩМП
- Габарити (ВхШхГ)-600х600х200
- Товщина металу - 1.2 мм
- Ступінь захисту - IP 31
- Матеріал корпусу-сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 600 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 1.2 мм |
| Товщина передньої двері шафи | 2 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 681 ₴


