
ЩМП-40.40.20 IP54 PRO Корпус металевий з монтажною панеллю 400x400x200
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 106497
2 596 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щити ЩМП використовуються для збирання різноманітних електрощитів: силових, керування, автоматики. Дозволяють проводити монтаж апаратури як модульного, так і звичайного виконання.
Зварний металевий корпус із знімною монтажною панеллю. Дверцята корпусу замикаються на замок. Ключ замку має єдиний секрет.Корпус із ступенем захисту IP 54 має на дверцятах вологозахисне ущільнення та пиловологозахищений замок.
Характеристики
- Артикул -12104420Р
- Товщина монтажної панелі -1,5
- Тип монтажу-навісний
- Серія-ЩМП
- Габарити (ВхШхГ)-400х400х200
- Товщина металу - 1 мм
- Ступінь захисту - IP 54
- Матеріал корпусу-сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 400 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 1 мм |
| Товщина передньої двері шафи | 1.5 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 596 ₴


