
ЩМП-180.80.40-2 IP54 PRO Корпус металевий з монтажною панеллю 1800x800x400
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 111639
24 639 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щити ЩМП використовуються для збирання різноманітних електрощитів: силових, керування, автоматики. Дозволяють проводити монтаж апаратури як модульного, так і звичайного виконання.
Зварний металевий корпус із знімною монтажною панеллю. Дверцята корпусу замикаються на замок. Ключ замку має єдиний секрет.Корпус із ступенем захисту IP 54 має на дверцятах вологозахисне ущільнення та пиловологозахищений замок.
Характеристики
- Артикул -12118840Р-2
- Товщина монтажної панелі -2
- Тип монтажу-навісний
- Серія-ЩМП
- Габарити (ВхШхГ)-1800х800х400
- Товщина металу - 2 мм
- Ступінь захисту - IP 54
- Матеріал корпусу-сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 1800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 2 мм |
| Товщина передньої двері шафи | 2 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | без дна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 639 ₴


