

Корпус металевий навісний ЩРн-9 IP31 PRO 9 модулів
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 106531
1 073 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металевий щит навісний розподільний ЩРн-9 IP31 для встановлення модульного комутаційно-захисного обладнання має 9 модулів, що монтується на стіну.
Технічні характеристики:
- Тип монтажу - навісний
- Серія - ЩРн
- Габарити (ВхШхГ) - 240х256х120
- Тип товару - модульні щити
- Товщина металу, мм - 1
- Кількість модулів - 9
- Ступінь захисту - IP31
- Матеріал корпусу - сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 256 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Висота з урахуванням опор | 240 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 1 мм |
| Товщина передньої двері шафи | 1 мм |
| Товщина задньої двері шафи | 1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 073 ₴


