

Корпус металевий навісний ЩРн-12 IP31 PRO 12 модулів
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 106522
1 244 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус металевий навісний ЩРн-12 IP31 серії PRO це універсальне рішення для складання розподільних електрощитів. Дана модель розрахована на встановлення до 12 модулів стандартного електроустаткування (автоматичних вимикачів, ПЗВ, дифавтоматів) та призначена для монтажу у житлових, адміністративних та комерційних приміщеннях.
Характеристики
- Тип монтажу - навісний
- Серія - ЩРН
- Габарити (ВхШхГ) - 210х300х105
- Тип товару - модульні щити
- Товщина металу, мм - 1
- Кількість модулів - 12
- Ступінь захисту - IP31
- Матеріал корпусу - сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 165 мм |
| Висота з урахуванням опор | 165 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Робоча глибина (мм) | 105 |
| Товщина бічних стінок шафи | 1 мм |
| Товщина задньої двері шафи | 1 мм |
| Товщина передньої двері шафи | 1 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Світло-сірий |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 244 ₴


