
Корпус металевий навісний ЩРн-72 IP31 PRO 72 модулів
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 106530
3 874 ₴
Показати оптові ціниПрофесійний навісний щит серії ЩРн-72 IP31 PRO на 72 модулі розроблений для складних систем електророзподілу. Велика місткість (6 рядів по 12 модулів) дозволяє реалізувати розгалужену схему живлення з використанням ПЗВ, реле напруги, контакторів та автоматики розумного будинку.
-
Максимальний простір: Продумана відстань між DIN-рейками полегшує прокладання дротів великого перерізу.
-
Конструктивна міцність: Посилений металевий корпус стійкий до деформацій та великої ваги встановленого обладнання.
-
Захист обладнання: Ступінь захисту IP31 та дверцята з замком надійно захищають модульні пристрої від стороннього втручання та механічних пошкоджень.
Характеристики
- Тип монтажу -навісний
- Серія - ЩРН
- Габарити (ВхШхГ) – 600х510х120
- Тип товару – модульні щити
- Товщина металу, мм -1
- Кількість модулів -72
- Ступінь захисту - IP 31
- Матеріал корпусу – сталь
- З двума дверима
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Стан | Новий |
| Розрахункова кількість модулів | 72 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Висота без опор | 510 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 1 мм |
| Товщина передньої двері шафи | 1 мм |
| Товщина задньої двері шафи | 1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Світло-сірий |
- Ціна: 3 874 ₴


