Щит розподільний вбудований «ЩРВ» Щит розподільний вбудований серії «ЩРВ» призначений для встановлення: електрощитового обладнання (розподільні щити з використанням модульної апаратури), для захисту мережі від струмів перевантаження та короткого замикання. Може використовуватись як на промислових об'єктах, так і в громадських місцях, житлових будинках тощо. Щит комплектується DIN-рейками. Кількість модулів від 6 до 48 шт. Покриття порошкове, колір сірий..У стандартному виконанні корпус має ступінь захисту ІР30. При комплектації ущільнювачем ступінь захисту становить IP54. Щити розподільні призначені для використання: усередині приміщень (без ущільнювача), ззовні (з ущільнювачем) під навісом без прямого потрапляння опадів.
Характеристики
- Тип монтажу -вбудований
- Серія - ЩРВ
- Габарити (ВхШхГ) – 456х370х100
- Тип товару – модульні щити
- Товщина металу, мм -1
- Кількість модулів -48
- Ступінь захисту - IP 31
- Матеріал корпусу – сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 456 мм |
| Висота з урахуванням опор | 456 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Робоча глибина (мм) | 100 |
| Товщина бічних стінок шафи | 1 мм |
| Товщина задньої двері шафи | 1 мм |
| Товщина передньої двері шафи | 1 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Світло-сірий |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розрахункова кількість модулів | 48 |
- Ціна: 2 070 ₴



