Кабель силовий броньований ВБбШв 4х4
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ВБбШв 4х4
214,67 ₴/м
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель силовий броньований ВБбШв 4х4 Опис: Кабель силовий броньований ВБбШв 4х4 жили мідні, подвійна ізоляція з полівінілхлориду. Є особливий захисний покрив "БбШв", представлений двома щільно перевитими сталевими стрічками або сталевим дротом.Розшифровка ВБбШв: В – вініл БбШв - захисний покрив (броня із двох сталевих оцинкованих стрічок; захисний шланг із ПВХ пластикату.) Призначення: Кабель може використовуватися в різних кліматичних умовах, це можуть бути озера, водоймища, річки, суха місцевість та певна висота над рівнем моря – 4300 м. Можуть бути прокладені у землі, у воді; у різних приміщеннях. Кабель стійкий до впливу пліснявих та корозійних факторів, може бути використаний у пожежонебезпечних та вибухонебезпечних спорудах. Технічні характеристики: Матеріал жив: Мідь Кількість жил: 4 Перетин жил: 4 мм² Експлуатаційні характеристики: Температура експлуатації кабелю: від -50 до +50 °С Мінімальний радіус вигину при прокладанні: 10 зовнішніх діаметрів кабелю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Маса | 0.5 кг/м |
| Термін служби | 30 років |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструктивні особливості | |
| Зовнішній діаметр | 18 мм |
| Кількість жил | 4 |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Наявність ізоляції | Так |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перетин жили (кв.м): | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214,67 ₴/м


