Інвертор DELUX це електронний пристрій, що перетворює постійну напругу акумуляторної батареї (DC) в однофазну змінну напругу 220В з частотою 50 Гц (AC), аналогічну напрузі побутової мережі змінного струму. Цей інвертор виконує також функцію зарядного пристрою для зарядки акумуляторної батареї від побутової мережі змінного струму.
ДОДАТКОВІ ПАРАМЕТРИ
Виробник: Delux
| Потужність | 3000 Вт |
| Напруга живлення | AC170-275 В |
| Температурний режим експлуатації | від 0°С до +40°С |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Розміри виробу без упаковки (хх*хх*хх) | 180х475х250мм |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Частота | 50 Гц |
| Заземлення | з заземленням |
| Вага виробу (без упаковки) | 22 кг |
| Область застосування | Побутове, офісне |
| Напруга акумулятора | 24 В |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 475 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 654 ₴






