Автоматичний тонометр AND UA-1020W – пропонує опцію вимірювання TriCheck™, яка дозволяє користувачам проводити три послідовні вимірювання та отримувати середнє значення відповідно до останніх рекомендацій Американської кардіологічної асоціації.
Монітор має переваги надзвичайно точного осцилометричного вимірювання АТ, вперше розробленого та запатентованого AND ще в 1984 році.
Він також може похвалитися унікальною технологією AND для скринінгу нерегулярного серцевого ритму (IHB) і AFib, вперше запровадженою AND у 2001 році та тепер наявною в більшості наших тонометрів. Ця революційна технологія AND тепер використовується в усьому світі, допомагаючи у випадковому виявленні аритмій, включаючи AFib (або фібриляцію передсердь).
Особливості та переваги тонометра AND UA-1020W:
- TriCheck™ – три послідовні вимірювання та розширене усереднення
- Індикатор оцінки тиску – надає миттєвий знімок класифікації АТ користувача відповідно до рекомендацій JNC7 США та ВООЗ.
- Виявлення нерегулярного серцебиття – попереджає користувача про наявність нерегулярного серцебиття, забезпечуючи точні показники.
- Розширена система попереджень – попереджає користувача про найбільш поширені проблеми при моніторингу та допомагає користувачам уникнути їх.
- Досконала технологія накачування для швидкого вимірювання.
- Манжета 22-42 см (збільшена).
- Режим TriCheck™ для автоматичного визначення 3-х середніх показників.
- Пам'ять для читання на 90 вимірів.
- Усі виміри мають час і дату.
- Індикація нерегулярного серцебиття / функція скринінгу фібриляції передсердь Afib.
- Довідник ВООЗ із результатами.
- BHS A/A клінічно перевірено.
Технічні характеристики:
- Місце вимірювання: плече
- Розмір манжети: 22-42 см (збільшена)
- Індикатор аритмії: так
- Миготлива аритмія: так
- Індикатор руху під час вимірювання: так
- Розрахунок середнього тиску: так
- Індикатор заряду батарейок: так
- Пам'ять: 90 вимірювань
- Живлення: батарейки типу АА + мережевий адаптер
- Індикатор правильної фіксації манжети: так
- Індикатор правильного положення руки: так
- 10 років гарантії: для повного спокою (за винятком манжети та батарейок)
Комплектація:
- Автоматичний тонометр AND модель UA-1020W
- Манжета 22-42 см (збільшена)
- 4 батарейки типу АА
- Мережевий адаптер
- Сумочка для зберігання і транспортування
- Посібник з експлуатації
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AND |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Дорожній футляр | Так |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 20 мм/рт.ст. |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Стан | Новий |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Індикатор руху | Так |
| Годинник | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Кількість комірок пам'яті | 90 |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 200 уд/хв |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Роз'єм для підключення до комп'ютера | Ні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція календаря | Так |
- Ціна: 4 299 ₴






