

Лампа люмінесцентна DELUX Т8 15W/54 6500K G13 (438мм)
- В наявності
- Код: 90020226
134 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа люмінесцентна DELUX Т8 15W/54 6500K G13 (438мм)
Технічні характеристики:
- Тип: Люмінесцентна лампа!
- Потужність - 15 Вт
- Цоколь - G13
- Колірна температура - 6500 K
- Індекс кольору: ≥75
- Світловий потік: 610 Лм
- Світлова віддача: до 41 Лм/Вт
- Клас енергоефективності: А
- Кут світлового пучка: 360°
- Середній термін служби: 6000 год
- Розміри: L438 мм х Ø26 мм
Увага! Довжина лампи вказана без довжини контактів (штирів)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Потужність | 15 Вт |
| Термін служби ламп | 6000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 610 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴


