

Лампа люмінесцентна Osram Lumilux T5 HE 14W/840 G5 549мм
- В наявності
- Код: 4050300591384
510 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа люмінесцентна Osram Lumilux T5 HE 14W/840 G5 549мм
Лампа Osram Lumilux відрізняється високою ефективністю освітлення через низького споживання електроенергії. Лампа високої ефективності Osram Lumilux підтримує стабільний світловий потік і гарну передачу кольору.
Технічні характеристики:
- Тип: Люмінесцентна лампа!
- Потужність: 14 Вт
- Цоколь: G5
- Колірна температура: 4000 K
- Індекс кольору: ≥85
- Код кольору: 840
- Світловий потік: 1200 Лм
- Світлова віддача: до 85 Лм/Вт
- Клас енергоефективності: А
- Кут світлового пучка: 360°
- Середній термін служби: 24000 год
- Розміри: L549 мм х Ø16 мм
Увага! Довжина лампи вказана без довжини контактів (штирів)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 14 Вт |
| Термін служби ламп | 24000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | G5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 549 мм |
| Діаметр трубки | 16 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1200 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴


