


Лампа світлодіодна LEDTUBE T8 18 EM FLUORA 600 6,6W 450Lm 2500K G13 OSRAM (фітолампа)
- В наявності
- Код: 4099854178115
266 ₴
Фітолампа - застосовується для стимуляції росту рослин. У разі нестачі ультрафіолету та світла процес фотосинтезу в рослинах уповільнюється. Фітолампа зробить ваші акваріумні, домашні або тепличні рослини барвистішими, енергійнішими. Її спектр світіння сприяє активізації процесу зростання, розвитку та фотосинтезу. Призначений для всіх видів рослин.
Універсальне рішення створює найбільш сприятливі умови:
- для освітлення в акваріумах із натуральними рослинами
- для вирощування розсади
- для освітлення декоративних рослин
- для освітлення рослин у зимовий період або в умовах нестачі природного світла
Використання світлодіодної фітолампи дозволяє отримати необхідний спектр освітлення. Лампа обладнана світлодіодами, що випромінюють світло з червоно-синього спектру та рівень освітленості для швидкого розвитку рослин. Двоколірна лампа забезпечує високу ефективність для розвитку кореневої системи рослин та вегетативного росту.
Синій спектр – впливає на розвиток кореневої системи.
Червоний спектр - стимулює процеси фотосинтезу та розмноження рослин.
Світлодіодні лампи відрізняються від інших високою енергоефективністю, економічністю в експлуатації завдяки низькому енергоспоживання та тривалому терміну служби. Скляна колба лампи сприяє ефективному охолодженню та мінімальним втратам світлового потоку. Працює без використання дроселя та стартера. Не містить ртуті.
Технічні характеристики:
- Особливості: фітолампа
- Потужність: 6,6 Вт
- Напруга: 220-240 В
- Цоколь: G13
- Формфактор: T8
- Світловий потік: 450 Lm
- Кольорова температура: 2500 K
- Позначення кольору: FLUORA
- Код кольору: 825
- Регулювання освітлення: не підтримує
- Середній термін служби: 30000 год
- Колба (колір): прозорий
- Матеріал: скло
- Клас захисту: IP20
- Розміри: 600 мм х Ø26 мм
Увага! Довжина лампи вказана без довжини контактів (штирів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G13 |
| Потужність | 6.6 Вт |
| Струм споживання | 30 мА |
| Мінімальна робоча напруга | 186 В |
| Максимальна робоча напруга | 260 В |
| Мінімальна колірна температура | 2500 К |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 450 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Діаметр трубки | 26 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Тип | Лампа |
- Ціна: 266 ₴


