Стабілізатор напруги SСТ-1000 на 2 розетки, 1000 ВА (600 Вт)
- В наявності
- Код: SCT10EL2
2 046 ₴
Автоматичний стабілізатор мережевої напруги SСТ призначений для підтримання стабільної напруги в побутових мережах з номінальною напругою 220В змінного струму частотою 50/60Гц при перепадах вхідної напруги в електромережі від 145В до 280В, тим самим забезпечує саму високу ступінь захисту від коливань і стрибків напруги в мережі, призначений для багаторічної безперебійної роботи без додаткового обслуговування. Стабілізатор серії SСТ призначено для захисту побутових пристроїв, таких як електрокотли, комп’ютери, монітори, телевізори, холодильників, комп'ютерів, електрокотлів та ін.
У стабілізаторах всі керуючі та контрольні ланцюги гальванічно вирішені з мережею, що підвищує безпеку експлуатації пристрою.
Характеристики:
- Тип: релейний
- Кількість фаз: 1
- Максимальна індуктивна потужність, ВА: 1000
- Максимальна вихідна потужність, Вт: 600
- Максимальний струм, А: 2,5
- Номінальна вхідна напруга, В (АС): 145-280
- Номінальна вхідна частота, Гц: 50/60
- Вихідна напруга, В (АС): 220±10%
- Час регулювання: ≤ 0,1 сек. (при зміні напруги на 10%)
- Режим роботи: безперервний
- Система охолодження: повітряне, природне
- Захист від перегріву: +
- Захист від перенапруги: +
- Захист від кор.замикання/перевантаження: +
- ККД: ≥ 97
- Тип індикації: світлодіодна
- Розміри ДхШхВ, мм: 230 х 130 х 90
- Вага, кг: 1,9
- Введення: мережевий кабель
- Вихід: 2 розетки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.6 кВт |
| Повна потужність | 1 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 0.1 мс |
| ККД, не менше | 97 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 10 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
- Ціна: 2 046 ₴








