Трекові світлодіодні світильники – бездоганний варіант для освітлення торгових приміщень, бутиків, магазинів, підсвічування вітрин. Від правильного освітлення залежить вигляд товару в очах покупця. Саме тому багато власників бутиків переходять на трекові системи, які створюють акцентне освітлення на товар, підкреслюючи його достоїнства. Його можна повернути на 360°. Торгові зали висвітлюються цілий день, тому важливим чинником є його економічність. Світильник споживає в 10 разів менше електроенергії, а строк його служби більше трьох років.
Характеристики:
| Потужність | 20 Вт |
| Розмір | 248×ᴓ100mm |
| Світловий потік | 1600 Lm |
| Колірна температура | До 4000 |
| Кут розсіювання | 35° |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultralight |
| Користувальницькі | |
| Захист (IP) | IP20 |
| Матеріал | Метал / Скло |
| Монтаж | На трек |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип | Трекові світильники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴


