Лінійні світлодіодні світильники застосовуються для освітлення інтер'єру будинку, освітлення офісних приміщень і т. д.
Шнур живлення в комплект не входить!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з кнопкою, стикуються між собою |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри | 856 мм * 30 мм |
| Світловий потік | 846 lm |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233 ₴


