![]() |
Світлодіодна стрічка "NIL" IP20 торгової марки HOROZ
Технічні характеристики
| Напруга | 12 V DC |
| Вхідний струм | 2A/5м |
| Тип діода | 35x28 SMD |
| Кількість діодів | 1м/60LED |
| Світловий потік | 1440 lm/5м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Ресурс | 30 000 год |
| Кількість в рулоні | 5 м |
Для підключення світлодіодної стрічки необхідні драйвера
Драйвер 10W "Vega-10" Horoz electric, Драйвер 36W "Vega-36" Horoz electric, Драйвер 60W "Vega-60" Horoz electric,
Драйвер 100W "Vega-100" Horoz electric, Драйвер 150W "Vega-150" Horoz electric, Драйвер 200W "Vega-200" Horoz electric,
Драйвер 250W "Vega-250" Horoz electric, Драйвер 360W "Vega-360" Horoz electric
Лінія відрізу кожні 5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір світіння | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | рулон - 5 метрів |
| Потужність | 4.8 W (1 м ) |
| Робоча напруга | 12 V |
| Розміри | 7 мм* 3 мм |
| Світловий потік | 288 Lm (1 м) |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED (35*28) |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | 6400К,4200К,3000К,синя,зелена,червона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴/м







Відправка з 11 вересня 2026
